FOTOATELIÉR - PORTRÉTY - SVATEBNÍ FOTOGRAF - GRAFIKA

NOVINKA!!!

Nabízíme vám nově i zážitek v podobě jednoho dne modelingu... ukázka fotografie extravaganceMůžete si tak na vlastní kůži vyzkoušet jaké mají pocity fotomodelky v ateliéru. Vyberete si téma na které by jste ráda modelku ztvárnila. Ujme se vás vizážistka, vymyslí líčení, účes a outfit. Pod vedením zkušené fotografky si uskutečníte možná dávný sen fotografie z časopisu :-) Témata na výběr jsou:

NOVINKA - Workshop - "Základy práce s fotografií ve photoshopu"

Určeno všem, kteří se chtějí seznámit s možností zpracovávání fotografií ve photoshopu. Doba trvání cca 3 hodiny + volná diskuze a zodpovídání individuálních dotazů. Osnova: Průřez Photoshopem. Přehled základních funkcí a ovládání. Teorie jednotlivých fotografických formátů - JPEG, TIFF, RAW. Výhody a nevýhody jednotlivých formátů. Základy práce s nimi. Základní úpravy fotografií - barvy, jas, kontrast. Prvotní úprava formátu RAW a následná retuš.

Cena workshopu 2 400,-/os.

O nás

Naše Studio Freona a zázemí firmy je ve Vlachovo Březí, fotoateliér jako takový existuje již od roku 1984. Své služby ale také nabízíme ve městě České Budějovice, exteriérech či ve spřátelených prostorách po Jihočeském kraji a v centru hlavního města Praha.

Můžete proto očekávat tu největší profesionalitu v tomto oboru. V roce 1991 jsme ateliér převzali od Výrobního družstva fotografia České Budějovice do soukromí. A ze zaměstnanců jsme se rázem přes noc stali podnikateli.

Naše služby

Vyfotografujeme vaši svatbu, životní jubilea, vytvoříme reportáže z vašich soukromých i firemních akcí. Můžete se zúčastnit naší akce "Proměny" - vhodné pro ženy všech věkových kategorií, ale i pro muže. Novinkou je teď vytvoření osobních kalendářů na míru.

 

Fotografie          

Propagujte i svojí stránku

doporučujeme: